Comtrade - EDIT 17

Компанија Comtrade ће у четвртак, 01.06.2017. од 10 часова, у просторијама Школе на ПМФ-у представити овогодишњу летњу школу ЕДИТ 17 која ће бити одржана у период 17.-28. Јула у Крагујевцу. Овогодишња тема биће "User experience in the IoT World".

Више о томе прочитајте на: ЕДИТ 17

Поред представљања летње школе ЕДИТ 17, Компанија Comtrade ће у кратким цртама представити новости везане за рад компаније.

О вишегодишњој сарадњи наше Школе са компанијом Comtrade можете се информисати на следећем линку:

Наша Школа & Comtrade

О стручним предавањима, која је компанија Comtrade до сада организовала за наше студенте, можете прочитати на следећим линковима:

Comtrade - Школа тестирања ; Comtrade Workshop - Аутоматско тестирање ; Comtrade QCon 2016