Tакмичење у решавању алгоритама и логичких проблема

30.04.2018.

Резултати такмичења

За такмичење су се пријавиле три екипе са својим кодним именима. Победу је извојевала екипа са кодним именом "Тарабица" и тиме освојила бесплатно путовање на Вишијаду.

Резултате, као и тестове који су се решавали можете погледати на следећим везама:

Резултати такмичења

Поставке задатака

23.04.2018.

Студентски Парламент ће организовати 30. априла 2018. године у просторијама наше Школе, на ПМФ-у, сала 11, од 11 часова, такмичење у решавању алгоритама и логичких проблема.

Могу да се пријаве сви студенти наше Школе. Пријављују се тимови од минимално 2, а највише 3 студента.

Тимови морају да имају своје име и имена чланова тима.

Тест се ради писмено. Сат и по је укупно трајање теста. Максималан број поена је 100. Уколико две екипе имају исти број поена победник је она екипа која је прва предала тест. Задаци могу да се реше у виду алгоритама или кода у Java или C# програмском језику.

Главна награда је одлазак победничког тима на Вишијаду, у Бугарску. Биће додељене и остале награде. Све награде могу да се мењају између тимова.

У пријави је неопходно написати:

1. Име екипе
2. Име, број индекса и смер сваког члана екипе

Пријаве слати до почетка такмичења, 30. април 2018. године, до 10 часова.