Након успешно завршеног претходног циклуса обуке студената студијског програма Информатика у вези Web програмирања (ЈаvaScript обука - 2017/2018.), Висока техничка школа струковних студија из Крагујевца организује нови циклус обуке који ће да обухвати:

• Основе HTML-а, CSS-а и валидација кода.
  • Напредне HTML и CSS технике.

Тестирање студента друге и треће године студијског програма Информатика обавиће се у суботу 10.11.2018. године, у 12 часова, у просторјама кабинета бр. 5 на ПМФ-у.

Студенти са собом треба да понесу индекс.

Приликом тестирања обавиће се и анкетирање кандидата у вези спремности да обуку прате у вечерњим сатима (један радни дан у недељи од 21 - 23 часова) и сваке суботе када обука почне. Такође, биће постављено питање (које није елиминационо за било ког студента) у вези спремности да студент на обуку донесе сопствени лаптоп.

Укупан број студената који могу да присуствују обуци је 25.