Турнир у баскету

Поводом Дана Високе техничке школе струковних студија у Крагујевцу, Студентски парламент организује Турнир у баскету 3x3.

Турнир ће бити одржан 1. и 2. децембра у просторијама сале Средње стручне школе (некадашњи ВИШ - Политехничка школа).

Учесници турнира могу бити искључиво студенти НАШЕ школе, док се тимови формирају по принципу 3+1 (3 играча и 1 измена). У току турнира није могуће мењати састав тимова.

Турнир се игра по куп принципу, односно свака утакмица је елиминациона и свака утакмица се игра до 21. поена.

Пријава екипа се састоји од имена тима, имена 4 играча, као и бројева индекса тих 4 играча. Тимови могу бити састављени од играча независно од године и смера студија.

Пријава тимова је бесплатна!

Пријаве доставити најкасније до 30. новембра до 23:59 часова на имејл адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. или на број 065/244-73-96.

Распоред одигравања утакмица: