Међународни научни скуп

Факултет за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи, на основу уговора о међусобној сарадњи који су наше установе потписале током 2017. године, упутио је позив Високој техничкој школи струковних студија у Крагујевцу да буде један од суорганизатора трећег међународног научнног скупа под називом: Туризам у функцији развоја Републике Србије - Туризам у ери дигиталне трансформације.

Висока техничка школа струковних студија у Крагујевцу је са великим задовољством прихватила овај позив.

Научни скуп ће се одржати од 31.05. до 02.06.2018. године у Врњачкој Бањи, у просторијама Факултет за хотелијерство и туризам.

први позив:   преузимање

први позив на енглеском језику:   преузимање

Тематске секције скупа су:

• Туризам у функцији развоја
  • Туризам у ери дигиталне трансформације

Котизација за учешће на Међународном научном скупу износи 8.000,00 динара по учеснику. Уплатом котизације учесник обезбеђује: Тематски зборник радова, освежење током одржавања Скупа, ручак на Факултету, свечану вечеру.