Конкурс за упис – основне студије

Висока техничка школа струковних студија у Крагујевцу уписаће у школској 2019/2020. години, у прву годину основних струковних студија, укупно 230 студената.

Конкурс за упис (документ за преузимање)

Пријаве на конкурс за упис кандидати подносе 21, 24. и 25. јуна 2019. године од 8 до 14:30 часова. Пријаве се предају у Студентској служби Високе техничке школе струковних студија у Крагујевцу, ул. Косовска број  8.

За упис на наведеним студијским програмима могу конкурисати кандидати са завршеним средњим образовањем у четворогодишњем и трогодишњем трајању.

Висока техничка школа струковних студија ће организовати бесплатну припремну наставу из математике за кандидате који конкуришу за упис у прву годину. Настава ће се одржати следећим данима: 21, 24. и 25. јун 2019. године са почетком у 10 часова, у просторијама  Школе, улица Косовска 8 у Крагујевцу, учионица број 5.