EDIT 2020 – летња школа

Comtrade и овог лета традиционално организује EDIT – водећу бесплатну летњу школу програмирања у региону. У складу са тренутном ситуацијом, EDIT ће ове године по први пут бити online.

Студенти ће имати прилику да тестирају у коликој мери умеју да примене знања стечена у школи на решавању конкретних проблема у оквиру групног пројекта. Управо због тога, ЕДИТ представља много више од обичне школе. У њој полазници раде на најновијим технологијама, али истовремено:

• упознају најновије ИТ трендове,
  • решавају изазове са којима се срећу ИТ професионалци,
  • увежбавају тимски рад.

Настава у Србији одвија се у три града: Београду, Крагујевцу и Чачку.

#EDITworld20 Крагујевац & Чачак, 10–17.08.2020.

Тема: Expedite Your Startup Launch with Google Firebase

Размишљаш да покренеш сопствени стартуп, али не знаш како? На #EDITworld20 у Крагујевцу и Чачку, научићеш како се прави PoC (Proof of Concept) за почетак једног стартуп-а, а потом и како да своју пословну идеју претвориш у cloud апликацију. Не пропусти прилику да стекнеш ово невероватно практично ИТ знање!

Технологије: Angular, Node.js

Cloud инфраструктура: Google Firebase – Cloud складиште, Cloud db, Cloud функције

Сазнај више информација о темама на: edit.world